ARC-MED: Proč se rozhodli podporovat MDA RIDE?

Lázeňský dům Evženie v Klášterci nad Ohří provozuje společnost ARC-MED, která má více než dvacetileté zkušenosti v poskytování komplexní rehabilitační péče. V meandru řeky Ohře, v okolí Doupovských a Krušných hor najdete unikátní místo k relaxaci a rehabilitaci na nejvyšší úrovni.

Primář rehabilitace MUDr. Miroslav Ouzký a dětská neuroložka MUDr. Zora Ouzká se svým týmem denně pracují s lidmi, kterým nemoc limituje život. Všichni si díky tomu neustále uvědomují, jak moc důležité je jim pomáhat. V projektu MDA RIDE, tedy podpory lidí se svalovou dystrofií, se setkává jejich profesní zaměření s jejich vášní pro motocykly Harley Davidson a také přátelstvím s Josefem „Káďou“ Kadeřábkem. Jak sami říkají, nešlo to prostě jinak a jedou v tom s vámi!

Od roku 2012 provozuje lázeňský dům Evženie firma ARC-MED, která se věnuje komplexní rehabilitační péči již od roku 1995. Pro uspokojení specifických potřeb svých pacientů zaměstnává téměř 50 kvalifikovaných zaměstnanců. Technické vybavení lázeňského domu reflektuje poslední trendy v rehabilitaci a balneologii. Součástí lázeňského areálu je kromě ambulantního zdravotnického zařízení také wellness provoz, bazén, whirlpool, infrasauny. solná jeskyně, ubytovací kapacity, restaurace kavárna a sportoviště.