Briggs & Stratton: Proč se rozhodli podporovat MDA RIDE?

Společnost Briggs & Stratton se sídlem v Milwaukee, Wisconsin, je zaměřena na dodávání síly pro vykonání práce a na zlepšování životů lidí. Miliony jejích zákazníků každodenně dosahují úžasné věci pomocí jejích výrobků. Ať už staví budovy, zalévají rýžová pole, generují elektrickou energii během výpadku nebo zvelebují trávník a zahradu, úspěšně čelí malým i velkým výzvám.

Briggs & Stratton pohání úspěchy lidí po celém světě. Tím, že je schopen poskytnout vhodné řešení se správnou podporou, pomáhá svým zákazníkům cítit se silnými, sebevědomými a spolehlivými tak, že každý den mohou vyjít ven a být úspěšnými. To je definice konceptu YOU.POWERED. YOU.POWERED. tedy znamená dodávat sílu lidem k tomu, aby dosáhli úspěchu. Dětí a dospělí postižení svalovou dystrofií se neobejdou bez cizí pomoci. Oni si svou nemoc nezpůsobili - prostě se objevila. Tím, že se přidává, jim může Briggs & Stratton dát sílu pokusit se vzepřít svému osudu. MDA RIDE. POWERED.

Briggs & Stratton je největší světový výrobce benzínových motorů pro venkovní motorové stroje a zařízení. Je také prostřednictvím rodiny svých značek největším prodejcem benzínových tlakových myček v Severní Americe a předním výrobcem strojů na výrobu elektrické energie, strojů pro péči o trávník a zahradu, žacích strojů a stavební mechanizace. Výrobky Briggs & Stratton jsou vyvíjeny, vyráběny, prodávány a servisovány ve více než 100 zemích na šesti kontinentech.