Káďa - Motorkářský průvodce

Josef „Káďa“ Kadeřábek je předsedou a zakladatelem charity MDA RIDE, společnosti lidí, kteří se rozhodli pomáhat v České Republice lidem s nervosvalovým postižením, známým jako svalová dystrofie. Předtím stál u zrodu a byl ředitelem Harley Owners Group Praha Chapter. Patřil také k organizátorům slavných srazů značky Harley-Davidson v Praze na Džbánu. Zvláště za jeho ředitelování patřily tyto srazy k velmi oblíbeným a do Prahy se sjížděli motorkáři z celého světa.

Nyní se tento celoživotní motorkářský fanda stal také motorkářským průvodcem po Čechách a Moravě. Představuje Českou Republiku z trochu jiného pohledu. Ať už jste ostřílený motorkář, který už procestoval kde co, nebo začátečník, nabízí vám tipy na výlety na motocyklu po České Republice. Je jedno, jestli máte volné odpoledne nebo celý den. Můžete zvolit krátký výlet takzvaně „kolem komína“ nebo celodenní výlet za poznáním. Každý výlet pak osobitě glosuje a upozorňuje na zajímavosti měst a vesnic, krásy přírody a také na místa, kde se dá dobře najíst nebo kam raději nechodit.

Po velkém úspěchu jeho knihy Motorkářský průvodce po Čechách vyšlo v nakladatelství Brána i volné pokračování, nový Motorkářský průvodce po Moravě. Nejkrásnější trasy po moravské zemi okořeněné jeho historkami a zážitky, které během let s kamarády motorkáři na svých toulkách po Moravě prožil. Koupí této knihy přispívá každý na pomoc lidem se svalovou dystrofií.