MDA RIDE Supporters přijedou do Poděbrad

Přátelé MDA RIDE přijedou podpořit naší společnou myšlenku MDA RIDE na tradiční zahájení motorkářské sezóny do Poděbrad. Letošní jízda Praha - Poděbrady, kterou ve své obnovené podobě již podevatenácté organizuje Harley-Davidson Club Praha spolu s HOG Praha Chapter a městem Poděbrady, proběhne v sobotu 1. dubna 2017.

Díky podpoře vedení Harley-Davidson Club Praha a HOG Praha Chapter bude MDA RIDE můžeme opět otevřít svůj stánek na tradičním místě na začátku kolonády a těšit se na návštěvu všech příznivců, kteří budou chtít doplnit něco z předmětů s logem MDA RIDE a pomoci tak lidem se svalovou dystrofií. Jako vždy bude možné koupit nášivku letošní 9. MDA RIDE.

Pod vedením Jiřího Dvořáka, MDA RIDE Supporters Activities Officera, jinak také frontmana kapely Strahov - jedné z tváří MDA RIDE - organizují přátelé MDA RIDE občasné společné vyjížďky nebo jiné akce, vyměňují si zkušenosti a fotografie z cest na milovaných strojích všech značek a sdílí si vše zajímavé ze světa motocyklů. A co je nejdůležitější, různými formami podle svých možností se přátelé MDA RIDE podílí na pomoci lidem se svalovou dystrofií. Právě pro všechny přátele MDA RIDE existuje skupina MDA RIDE Supporters. Tady najdete informace o akcích přátel a pro přátele MDA RIDE.