MDA RIDE zamíří na Motosalon

Zatímco k nám v těchto dnech proudí arktický vzduch z východu, výbor MDA RIDE dokončuje přípravy k účasti na letošním na veletrhu Motosalon. 

Díky ohromné vstřícnosti společnosti Veletrhy Brno můžeme pokračovat v naší snaze o co největší propagaci naší charitativní činnosti. Zveme všechny naše příznivce a podporovatele k návštěvě prezentačního stánku MDA RIDE v hale F. V průběhu pátečního doprovodného programu budeme mít také navíc možnost představit návštěvníkům myšlenku a činnost MDA RIDE z podia a Káďa navíc pohovoří o svých letošních 10 000 kilometrech najetých po Jižní Africe.

Veletrh Motosalon se uskuteční od čtvrtka 8. března do neděle 11. března na brněnském výstavišti. Pro širokou veřejnost se brány výstaviště otevřou ve čtvrtek ve 12.00 hodin. Veletrhu se i letos zúčastní řada známých osobností, které mají k motocyklům blízko. Mezi jinými nebude chybět ani Michal „Indi“ Dokoupil, motocyklový závodník, hvězda českého road racingu a Tvář MDA RIDE.

Všichni návštěvníci se mají na co těšit. Letošní brněnské přehlídky motocyklů, čtyřkolek, příslušenství a oblečení se zúčastní všichni největší světoví výrobci včetně japonské čtyřky Honda, Yamaha, Suzuki a Kawasaki, amerických firem Harley-Davidson, Indian a Victory, a evropských značek BMW, Triumph, Ducati, Aprilia a dalších.