Mustang Riders Club podporuje MDA RIDE

Mustang Riders Club zve všechny 13. května od 10 hodin na vzletovou a přistávací dráhu letiště v Tchořovicích u Blatné na již legendární sprinty Mustangů a US cars na 400 metrů. Zakoupením vstupenky pomůžete nemocným svalovou dystrofií.

Můžete se těšit na zkušební jízdy, různé exhibiční závody, pak kvalifikační rozjížďky a následný ostrý finálový závod sprintujících vozů v 6 kategoriích. Dále si budete moci prohlédnout výstavu vozů Ford Mustang a dalších amerik a držet si palce ve slosování o zapůjčení sportovního vozu Ford na víkend. Na letišti bude po celý den spousta stánků s občerstvením a k poslechu bude znít hudba z Radia Beat.

Mustang Riders Club od roku 2003 sdružuje majitele Fordů Mustang všech generací z České Republiky a Slovenska, organizuje pro ně výjezdy na akce u nás i v zahraničí a pořádá i vlastní sešlosti pro veřejnost. Na internetovém diskusním fóru se členů může kdokoliv zeptat na radu, nebo tam nabídnout k nákupu i prodeji náhradní díly a příslušenství či celé Mustangy.