Nejstarší akce MDA RIDE v EU na podporu lidí se svalovou dystrofií proběhne v Praze už poosmé

Zveme všechny rodiny s dětmi a milovníky dobré muziky a pohodové atmosféry 18.června na Václavské náměstí (Můstek). Od 10 hod nás čekají vystoupení skupiny Strahov, odpoledne pak skupiny skupiny Eddie Stoilow a nakonec večer skupin Lokomotiva v čele se zpěvákem Petrem Vondráčkem nebo Underhill v čele se zpěvákem Zdeňkem Podhůrským. Úplně každý si bude moci vyzkoušet opravdovou jízdu na motocyklu Harley-Davidson (i bez řidičáku). Nebo se můžete jen nechat na něm vyfotografovat, prohlédnout si automobily Ford Mustang a mnoho krásných motocyklů Harley-Davidson a jiných značek případně si vyzkoušet jízdu po zadním kole na "živém" moto-simulátoru.

​Vnuk zakladatele legendární značky Harley-Davidson, Willie G. Davidson, věnuje (v zastoupení muzikálových hvězd Kamily Nývltové a Míši Gemrotové) jednu vlastnoručně podepsanou košili v designu Harley-Davidson - a to nejvyšší nabídce v dražbě přímo na místě. Módní návrhář Osmany Laffita představí během dne svoji exkluzívní limitovanou edici designových triček „Osmany Laffita for MDA RIDE“. Celou akcí nás budou provázet moderátoři Zdeněk Podhůrský a "Motospíkr Majkl" Veber. Pro děti máme připraveno například tetování sprejem (samozřejmě obyvatelné), workshop malířky a autorky večerníčků Lucie Seifertové a největší trhák :) - ukážeme jim, jak si správně čistit zuby. Maminkám se budou věnovat vlasové stylistky z Hair Area a kosmetické poradkyně L’Occitane. Pro každého bude samozřejmě připravena spousta dobré kávy Illy a mnoho dalších zajímavostí na stáncích dalších partnerů.

V 13:45 budeme všichni moci sledovat start Spanilé jízdy Prahou. Kolona zabezpečená a organizovaná Policií ČR a Black Dogs LE MC se z Václavského náměstí vydá ulicemi Mezibranská a Sokolská na Nuselský most. Dále pojede přes Pankrácké náměstí a ulice Na Pankráci, Lomnického a Na Dolinách dolů k Vltavě. Následně bude pokračovat podél řeky přes nábřeží Podolské, Rašínovo, Masarykovo a Smetanovo a ulicí Křížovnická na Palachovo náměstí. Z něj se pak dále bude pohybovat ulicí 17. listopadu, přes Čechův most, nábřeží Edvarda Beneše a Kpt. Jaroše přes Hlávkův most a po Wilsonově ulici se kolem Národního Muzea vrátí na Václavské náměstí.

Tam opravdoví koně ponesou opravdové rytíře do opravdové bitevní vřavy, která se odehraje přímo na Můstku.