Schůzka širšího přípravného týmu

Téměř přesně po roce se 11. dubna opět uskutečnila tradiční první informativní schůzka širšího přípravného týmu pro 9. MDA RIDE 2017. A opět bylo u všech přítomných vidět maximální nasazení a odhodlání.

A stejně tradičně se, díky pohostinnosti majitelů Mirky a Jiřího Dvořákových, skupina sešla v prostorách mateřské školy Koala na Praze 2. Poprvé v historii však od Kádi přebírá největší díl odpovědnosti za organizaci akce na Václavském náměstí nový člen výboru MDA RIDE z.s. Tomáš Ouška, jinak také Káďova nová pravá ruka. Tomáš dohlédne na rozmístění a stavbu stánků zúčastněných partnerů, dodávku elektrické energie pro pódium a dále, kromě výstavy Parent Projectu, také na instalaci a provoz LCD obrazovky, na kterou bude přenášen obraz z pódia, nebo na VIP návštěvníky.

Na bezpečnosti Spanilé jízdy se bude i letos kromě Policie ČR podílet také čtyřicítka členů klubu Black Dogs. No, a Káďova nová levá ruka, Ladislav Poledna, dohlédne na všechny kasičky a taky na video a foto záznam akce.

I na zajištění a přípravě letošní, již deváté, MDA RIDE pracuje Káďa intenzivně již od minulého září. Tentokrát však společně se svým novým týmem - Tomášem a Ladislavem. A nyní se zapojuje do příprav také širší okruh dobrovolníků MDA RIDE. Tak ať nám to všem zase vyjde ...