Úklidy Jimi: Proč se rozhodli podporovat MDA RIDE?

Úklidy Jimi, to jsou rozličné úklidové a čistící služby pro byty, panelové domy i pro komerční prostory včetně strojového čištění garáží nebo vyklízecích prací.

Jiří Mík je motorkář a jednoho krásného dne dostal pozvání na společnou projížďku, během které se dozvěděl o MDA RIDE. Osobně se seznámil s „Káďou“ a dalšími, kteří akci připravují. Všichni mají spoustu krásných nápadů, jak získávat další peníze pro nemocné svalovou dystrofií. Sám MDA RIDE podporuje, protože se chce podílet na dobré věci. Navíc je přesvědčen, že v tomto případě jdou peníze opravdu, jistě a transparentně, lidem, kteří je nutně potřebují.

Úklidy Jimi je firma založená před necelými deseti lety. Uklízí společné prostory v panelových domech, byty, komerční prostory a strojově čistí garáže. Vyklízí také byty, domy a sklepy. V neposlední řadě provádí údržby zahrad a zeleně i s možností likvidace odpadu. Provádí technickou správu domů a komerčních budov a obsluhu plynových kotelen. Firma působí v Praze a Středočeském kraji.