VIII. MDA RIDE je minulostí – ať žije IX. MDA RIDE 2017 !!!

Milí přátelé, kamarádi a příznivci MDA RIDE, přestože nebyl osmý ročník nijak kulatý a tedy ani nezavdával žádnou příčinu, nelze se přesto malému bilancování ubránit.

​Za dobu fungování MDA RIDE jsme rozdělili již bezmála 4 000 000 Kč korun mezi ty, kteří to potřebovali. Doufáme, že je to jasná odpověď všem, kteří nám prozatím nevěřili ale i těm, kteří nám, jak se říká, házeli klacky pod nohy. Dokázali jsme přesvědčit a strhnout velké množství lidí, kteří ještě nedávno o nemoci zvané svalová dystrofie nevěděli vůbec nic. Právě k těmto pacientům nemocným svalovou dystrofií směřuje naše společná pomoc.

Hodně motorkářů vzalo tuto každoroční akci za svou. A právě letos na Václavském náměstí jsme si všichni užili jak pěkné počasí, dobré kapely a prostor na Můstku, kam se normálně s motocyklem nedostaneme. A nejen to - také jsme byli svědky nové rekordní vybrané částky - 1 005 508 Kč.

Letošní obnos bude těžké překonat, ale jak vidíte na pozvánce, kterou jsme již rozdávali na svých prázdninových cestách po Evropě, okamžitě začala práce na příštím ročníku. Takže, pokud budeme zdrávi, uvidíme se 17.6. 2017 opět na Václavském náměstí …