VIII. MDA RIDE se bude opravdu konat 18.6. 2016 na Václavském náměstí v Praze!

Za prvních sedm let se MDA RIDE podařilo získat ve prospěch obou asociací sdružujících lidi postižené nevyléčitelnou svalovou dystrofií tj. Asociaci muskulárních dystrofiků v ČR (AMD) a Parent Project již 2 787 000 Kč. Letos připravujeme již osmou charitativní akci MDA RIDE, která proběhne dne 18.6. 2016 na Václavském náměstí (Můstek) v Praze od 10 do 18 hodin. Záštitu nad akcí poskytl pan Radek Lacko, radní Magistrátu Hlavního města Prahy. Akci podporuje také radnice Městské Části Praha 1 zastoupená panem Richardem Burešem, místostarostou. Prahy 1.

Návštěvníci a přátelé myšlenky MDA RIDE stráví tento den společně s lidmi nemocnými svalovou dystrofií ve spodní části Václavského náměstí (Můstek) a budou se s nimi skvěle bavit poslechem výborné hudby nebo u stánků a atrakcí partnerů MDA RIDE. K vidění bude také spousta legendárních motocyklů Harley-Davidson, motocykly dalších značek a také automobily Ford Mustang, nádherní veteráni či luxusní supersporty, které pak společně pojedou ve 13:30 na tradiční vyjížďku - Spanilou jízdu Prahou. Již nyní se nemocné děti mohou těšit na exkluzivní svezení ve vozech Ford Mustang a dalších automobilech.

Uspořádáním této akce vyvrcholí celoroční práce velké skupiny dobrovolníků, kteří s pomocí mnoha dárců a partnerů dali vzniknout této ušlechtilé tradici MDA RIDE v České Republice. MDA RIDE je největší motocyklovou charitativní akcí v České Republice, jediným takovýmto projektem v Evropské Unii (a po švýcarské Love Ride) druhým v Evropě.